ONE on PRIME 13 Reug Reug vs Buchecha video

ONE on PRIME 13: Reug Reug vs. Buchecha – niesamowita wojna! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 sierpnia 2023

W jednym z najciekawszych pojedynków gali ONE on PRIME 13 zmierzyli się Reug Reug oraz Marcus Buchecha. Walkę zestawiano kilkukrotnie i finalnie doszło do niej na gali w Bangkoku. Zawodnicy zaskoczyli fanów prawdziwą ringową wojną!

Zapewne niewielu spodziewało się, że piętnastokrotny Mistrz Świata w BJJ Marcus Buchecha Almeida wda się w bezpardonowe wymiany ciosów z Oumarem Kane, znanym szerzej jako Reug Reug. Tak się jednak stało i fani, którzy wybrali się na galę ONE on PRIME 13 w Bangkoku zobaczyli niesamowitą wojnę!

W pierwszej rundzie Buchecha przetrwał prawdziwą nawałnicę ciosów i miał problem z tym, aby sprowadzić i utrzymać walkę na macie. Były momenty gdzie grappler wyglądał zaskakująco dobrze wyprowadzając ciosy w klinczu.

W drugiej odsłonie Reug Reug był podmęczony natomiast Brazylijczyk był porozbijany. To tylko dodało dodatkowego smaczku tej walce. Buchecha szybko sprowadził Senegalczyka i kiedy wydawało się, że kontroluje przebieg pojedynku to Reug Reug niespodziewanie wstał. Następnie utytułowany grappler poszedł po rękę rywala i spróbował „wyjąć” armbara jednak Oumar się wybronił i skończył rundę na górze.

Trzecia runda była mocno kontrowersyjna. Wycieńczeni tempem walki zawodnicy otrzymali ostrzeżenia o braku aktywności, następnie Reug Reug zaczął zyskiwać przewagę jednak sędzia Herb Dean zagroził, że go zdyskwalifikuje jeśli będzie faulował łapiąc rękawice oraz spodenki rywala. Walka została wznowiona w stójce co spowodowało, że Buchecha rozpoczął dziką wymianę, a następnie uzyskał sprowadzenie. Niestety Reug Reug ponownie sfaulował za co sędzia dał mu żółtą kartkę. Zaskakująco to właśnie senegalski zapaśnik wygrał walkę po jednogłośnej decyzji sędziów.

Reug Reug vs. Buchecha – niesamowita wojna!

Skrót pojedynku Reug Reug vs. Buchecha z gali ONE on PRIME 13 znajdziecie poniżej.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments