O’Malley i Dvalishvili przenieśli awanturę do sieci! „Dziwnie od niej je*ało…”

S
0
Opublikowano: 08 maja 2023

Spięcie, do którego doszło pomiędzy Seanem O’Malleyem i Merabem Dvalishvilim po main evencie ostatniej gali UFC przeniosło się do Internetu.

„Sugar” z bliska oglądał minione wydarzenie, na którym to Aljamain Sterling pokonał Henry’ego Cejudo niejednogłośną decyzją sędziowską. Chwilę później „Funk Master” wyzywał pretendenta z Phoenix na pojedynek, a ten stawił się w klatce na gorący face to face.

Znany z ekstrawaganckiego stylu O’Malley był ubrany w kurtkę imitującą tę Michaela Jacksona z teledysku do utworu Thriller. Sean zdjął ją z siebie w klatce i prawdopodobnie nie zdając sobie z tego do końca sprawy, przekazał ją Merabowi Dvalishviliemu. Gruzin paradował w niej z wielkim uśmiechem , co nie spodobało się oczywiście „Sugarowi”. Interweniowała ochrona i przez chwilę zdawało się, że w oktagonie może dojść do burdy.

Panowie przenieśli tę sprawę do Internetu. Dvalishvili zaczepił O’Malleya cytując, co ten rzucił w jego stronę upominając się o swoją własność.

„Sean, po pierwsze… dałeś mi kurtkę i dziękuję za prezent. Ale chwilę później płakałeś, żebym ci ją oddał i nazwałeś mnie szatniarzem. Cóż, skoro nim jestem… TO GDZIE MÓJ NAPIWEK?”

„Sugar” nie kazał długo czekać „The Machine” na odpowiedź. Pretendent do pasa wagi koguciej w swoim stylu napisał:

„Podaj swoje dane do Venmo [aplikacja do transferu pieniędzy], prześlę ci 20 dolarów. W zasadzie 15, bo dziwnie od niej je*ało, jak ją odzyskałem.”

Zostaw ocenę
0
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments