Oktagon MMA England vs Ireland show

Oktagon MMA ogłasza Oktagon Challenge: Anglia vs. Irlandia z finałową galą w Manchesterze! [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 czerwca 2023

Organizacja Oktagon MMA robi kolejny krok w kierunku rozwoju marki. Tym razem ogłoszono Oktagon Challenge, czyli ośmioosobowy turniej, między Anglią, a Irlandią którego finał odbędzie się w listopadzie w AO Arenie w Manchesterze!

Program Oktagon Challenge: England vs. Ireland na ten moment wydaje się przypominać The Ultimate Fighter czy Only OneTylko Jeden. Czesko-słowacka federacja organizowała już w przeszłości podobny program obsadzając go zawodniczkami.

O tym jak dokładnie będzie wyglądał format programu telewizyjnego przekonamy się wkrótce jednak na ten moment ogłoszono już zarówno nazwiska trenerów jak i datę i lokalizację finałowej gali.

Anglię poprowadzi legenda brytyjskiej sceny MMA Brad Pickett, którego asystentem będzie Akonne Wanliss, mistrz organizacji Levels Fight League. Irlandczycy będą trenowali pod czujnym okiem Paddy’ego Holohana, któremu asystował będzie Shem Rock, zawodnik organizacji Oktagon MMA.

Finał programu odbędzie się 4 listopada w AO Arenie w Manchesterze. Będzie to pierwsza gala organizacji Oktagon MMA na Wyspach Brytyjskich. Poniżej możecie zobaczyć trailer programu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments