Nowe walki UFC Londyn

Ogłoszono trzy kolejne walki gali UFC w Londynie! Niepokonani zawodnicy w akcji!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 01 maja 2023

Dziennikarze portalu MMAJunkie poinformowali o trzech kolejnych zestawieniach wakacyjnej gali UFC w Londynie. Wydarzenie odbędzie się 22 lipca w O2 Arenie. Do karty walk dołączyli niepokonani zawodnicy!

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, że organizacja UFC oficjalnie ogłosiła pierwszy pojedynek, który matchmakerzy zestawili na lipcową galę w Londynie. Ogłoszono pierwszą walkę gali UFC w Londynie! Dziś dziennikarze zagranicznego portalu MMAJunkie opublikowali cenne informacje na temat kolejnych zestawień tego wydarzenia. Kto jeszcze zamelduje się w octagonie 22 lipca?

Mick Parkin, legitymujący się rekordem 6-0 zawodnik z Londynu po wygranej na gali Dana White’s Contender Series otrzyma szansę debiutu w najlepszej lidze MMA na świecie. Parkin przed własną publicznością zmierzy się z Jamalem Poguesem.

W kolejnym z ogłoszonych starć weteran Davey Grant podejmie niepokonanego Daniela Marcosa. Dla Granta będzie to dwunasta walka w organizacji UFC natomiast Marcos, który może się pochwalić serią czternastu kolejnych zwycięstw do tej pory walczył w UFC tylko raz!

W ostatniej z dodanych do rozpiski pojedynków walczący ze zmiennym szczęściem Jai Herbert zmierzy się z Faresem Ziamem. „The Black Country Banger” będzie zatem kolejnym reprezentantem gospodarzy w karcie!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments