NEWSY

Oficjalnie: Donald Cerrone vs. Darren Till walką wieczoru gali UFC w Gdańsku

Pinterest LinkedIn Tumblr

UFC® ogłosiło dzisiaj główną walkę wieczoru gdzie Donald “Cowboy” Cerrone zmierzy się z Darrenem Tillem w pięcio rundowym pojedynku podczas gali w Gdańsku w sobotę 21 października w Ergo Arenie.

Kibice mieszanych sztuk walki w Polsce będą mieli okazję zobaczyć w akcji weterana tego sportu, Donalda Cerrone (32-8; walczący z Albuquerque, Nowy Meksyk), który jest dobrze znany z jego elektryzujących występów w oktagonie. Wcześniej “Kowboj” zwyciężał z takimi zawodnikami, jak Eddie Alvarez, Benson Henderson czy Matt Brown. Teraz Cerrone powróci do Oktagonu, aby po raz kolejny zbliżyć się do ścisłej czołówki kategorii półśredniej w organizacji.

Przeciwnikiem doświadczonego Amerykanina będzie Darren Till (15-0-1; walczący z Liverpoolu, Anglia), 24-letni, niepokonany zawodnik pod szyldem UFC stoczył trzy pojedynki i nie poniósł jeszcze nigdy porażki w całej swojej karierze w mma.

W jego ostatniej walce podczas UFC FIGHT NIGHT: VOLKOV vs. STRUVE Till zwyciężył dominująco z Bojanem Velickovicem. Dla Brytyjczyka będzie to bez wątpienia najważniejsza walka w jego dotychczasowej karierze.

Till zrobi jednak wszystko, aby dopisać kolejne zwycięstwo do swojego konta i pozostać niepokonanym zawodnikiem. Till powiedział: Mam 10 razy więcej siły niż on. Zatrzymam go w pierwszej rundzie! To będzie wspaniałe przeżycie zawalczyć w Polsce i mieć fanów po swojej stronie. Fani z Liverpoolu na pewno będą ze mną w Polsce i jestem ogromnie wdzięczny za wsparcie. Walka wieczoru to dla mnie ogromny zaszczyt.

 

UFC FIGHT NIGHT® GDAŃSK

Wszystkie zestawienia mogą ulec zmianie, a kolejność walk jest do potwierdzenia

 

Pojedynek w kategorii półśredniej – Walk wieczoru

Donald Cerrone vs. Darren Till

 

Pojedynek w kategorii średniej

Trevor Smith vs Ramazan Emeev

 

Pojedynek w kategorii średniej

Jonathan Wilson vs Oskar Piechota

 

Pojedynek w kategorii ciężkiej

Dmitrii Smoliakov vs Adam Wieczorek

 

Pojedynek w kategorii półciężkiej

Jan Błachowicz vs Devin Clark

 

Pojedynek w kategorii koguciej

Damian Stasiak vs Brian Kelleher

 

Pojedynek w kategorii piórkowej

Artem Lobov vs. Andre Fili

 

Pojedynek w kategorii lekkiej

Marcin Held vs. Teemu Packalen

 

Pojedynek w kategorii słomkowej

Karolina Kowalkiewicz vs. Jodie Esquibel

Comments are closed.