KSW

Oficjalna ceremonia ważenia przed KSW 68 w piątek o 18:00

Pinterest LinkedIn Tumblr

Federacja KSW pragnie zaprosić fanów na oficjalną ceremonię ważenia przed galą KSW 68. Ważenie odbędzie się w piątek, 18 marca o 18:00 w Radomskim Centrum Sportu przy ulicy Andrzeja Struga 63 w Radomiu. Obowiązuje wstęp wolny dla wszystkich kibiców, ale liczba osób wpuszczonych będzie ograniczona. Oficjalną ceremonię ważenia i face to face kibice będą mogli obejrzeć również na żywo na Facebooku i kanale YouTube organizacji KSW. Gala KSW 68 została objęta patronatem Pana Prezydenta Radomia, Radosława Witkowskiego.

Ostatnie kilka biletów na sobotnie wydarzenie dostępne jest na eBilet.pl. Wszystkie gale KSW można oglądać w Polsce jedynie na Viaplay. #VisitRadom

Na wadze oraz tradycyjnych spotkaniach twarzą w twarz kibice zobaczą wszystkich uczestników KSW 68, w tym mistrza wagi piórkowej, Salahdine’a Parnasse’a, oraz pretendenta do tytułu, Daniela Rutkowskiego. Podczas wydarzenia pojawią się również inni lokalni bohaterowie w osobach Alberta Odzimkowskiego, Patryka Kaczmarczyka i Piotra Kacprzaka.  

Zapraszamy wszystkich kibiców. Jednocześnie prosimy osoby zaszczepione lub posiadające aktualny, negatywny wynik testu, ewentualnie te, które przechodziły COVID-19 w ostatnich 180 dniach, o zabranie ze sobą paszportów covidowych w celu okazania ich przy wejściu do hali. Zgodnie z wymaganiami nałożonymi na organizatorów imprez przez rozporządzenie Rady Ministrów (tzw. rozporządzenie covidowe) jesteśmy bowiem zobowiązani przestrzegać określonych proporcji osób zaszczepionych i niezaszczepionych. Jednocześnie, z uwagi na aktualną sytuację epidemiczną, prosimy o przestrzeganie zasad sanitarnych, dezynfekowanie dłoni oraz używanie maseczek, a także zachowywać dystansu społecznego.

Comments are closed.