otwarcie gali ksw 78

Oficjalna ceremonia otwarcia gali KSW 78 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 23 stycznia 2023

Gala w Szczecinie za nami, a więc do sieci trafiła oficjalna ceremonia otwarcia gali KSW 78: Materla vs. Grove 2. Federacja KSW szybko udostępniła video zapewne licząc na to, że fani którzy wybrali się na galę będą chcieli ponownie obejrzeć otwarcie. To także gratka dla tych, którzy przegapili sobotnie wydarzenie i chcą choć na moment poczuć atmosferę gali KSW 78.

W walce wieczoru gali KSW 78 Michał Materla znokautował Kendalla Grove’a. Reprezentant Berserkers Team wyszedł do walki mimo przepukliny, która uniemożliwiała mu zadawanie ciosów prawą ręką. Mimo to Materla był w stanie pokonać Hawajczyka w drugiej rundzie. KSW 78: Materla znokautował Grove’a w 2. rundzie! [VIDEO]

W co-main evencie Tomasz Romanowski i Radosław Paczuski popisali się swoimi umiejętnościami zapewniając fanom całą masę emocji. Można śmiało powiedzieć, że ta walka to wczesny kandydat do miana walki 2023 roku. KSW 78: Romanowski pokonał Paczuskiego po niejednogłośnej decyzji sędziów!

W pozostałych pojedynkach efektowne wygrane zanotowali Roman Szymański, Valeriu Mircea czy Kleber „Orgulho”. Niestety kibice przeżyli także rozczarowania za sprawą porażek Borysa Mańkowskiego i Łukasza Sudolskiego.
KSW 78: Szymański efektownie poddał Tutarauliego! [VIDEO].
KSW 78: Valeriu Mircea zaskoczył Mańkowskiego latającym kolanem! [VIDEO].
Kanonada ciosów! Orgulho brutalnie nokautuje Sudolskiego na KSW 78 [VIDEO]

Nim jednak to wszystko się wydarzyło odbyła się ceremonia otwarcia gali. Polecamy przypomnieć sobie ten moment za sprawą udostępnionego materiału video. Za muzyczną oprawę grand openingu odpowiada żeński zespół Tulia.

Oficjalna ceremonia otwarcia gali KSW 78 [VIDEO]

Zostaw ocenę
0
0