NEWSY

Odzimkowski i Różański liczą na występ na gali UFC w Gdańsku

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dwóch zawodników wysoko notowanych na krajowym podwórku zgłosiło ostatnio chęć udziału w gali UFC w Gdańsku. Albert Odzimkowski i Maciej Różański opowiedzieli o swoich aspiracjach w wywiadach dla portalu sporty-walki.org.

Karierę uznawanego niegdyś za duży talent Odzimkowskiego wstrzymały dwie porażki z rzędu z Mickaelem Lebout oraz Mindaugasem Verzbickasem jednak 29-latek może się w tej chwili pochwalić passą dwóch kolejnych wygranych na galach FEN 14: Silesian Rage oraz FEN 15: Final Strike.

Średni reprezentujący Berserkers Team miał sporą przerwę którą poświęcił na rehabilitację po operacji kolana jednak Różański wrócił do akcji w kwietniu tego roku na gali ACB 56 i wygrał przez poddanie w drugiej rundzie. Zawodnik ze Stargardu wypracował świetny rekord 9-1, a jedyna porażka z rąk Jacka Hermanssona po decyzji sędziowskiej ujmy mu nie przynosi. Na jego korzyść przemawia również fakt, że osiem z dziewięciu wygranych zaliczył przed czasem, nigdy nie został poddany ani znokautowany.

UFC z pewnością będzie poszukiwało wzmocnień na naszym rynku przed jesienną galą i niewykluczone, że sięgnie właśnie po te dwa nazwiska. Na chwilę obecną ciężko będzie bowiem „wyjąć” zawodników związanych kontraktami z UFC. Kolejnym fighterem, który bez wątpienia znajduje się na radarze matchmakerów UFC jest koguci Damian Szmigielski.

 

Comments are closed.