odliczanie do ufc 295 prochazka vs pereira video

Odliczanie do UFC 295: Prochazka vs. Pereira – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 05 listopada 2023

Organizacja UFC udostępniła pełny odcinek doskonałego dokumentu Odliczanie do UFC 295, w którym kamerzyści śledzili przygotowania zawodników do walk mistrzowskich. W main evencie Jiri Prochazka zmierzy się z Alexem Pereirą, a w drugiej z walk wieczoru bój stoczą Sergei Pavlovich i Tom Aspinall.

Jiri Prochazka i Alex Pereira zmierzą się w starciu o wakujący pas mistrzowski kategorii półciężkiej. Do pojedynku Czecha z Brazylijczykiem dojdzie 11 listopada na gali UFC 295 w Nowym Jorku. Nie będzie to jedyne zestawienie rangi mistrzowskiej na tej gali.

Do octagonu wejdą także Sergei Pavlovich i Tom Aspinall. Bój Rosjanina z Anglikiem został zakontraktowany na prędce w formie zastępstwa za zestawienie Jones vs. Miocić. Pavlovich i Aspinall zawalczą o tymczasowy pas kategorii ciężkiej.

Organizacja UFC prezentuje pełny odcinek z cyklu „Countdown”, który jest realizowany przed największymi galami sprzedawanymi w USA w systemie pay-per-view.

Odliczanie do UFC 295: Prochazka vs. Pereira – pełny odcinek

Pełny odcinek dokumentu z serii Odliczanie do UFC. Tym razem kamerzyści organizacji śledzili przygotowania najważniejszych gwiazd gali UFC 295 w Nowym Jorku.

https://www.youtube.com/watch?v=YHo2cpVJQbU
Zostaw ocenę
1
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments