Odliczanie do UFC 286 Edwards vs Usman

Odliczanie do UFC 286: Edwards vs. Usman 3 – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 marca 2023

Odliczanie do gali UFC 286, na której w walce wieczoru dojdzie do zamknięcia trylogii Leon Edwards vs. Kamaru Usman. Stawką pojedynku będzie pas mistrzowski kategorii półśredniej. W co-main evencie zmierzą się Justin Gaethje i Rafael Fiziev. Pełny odcinek odliczania do UFC 286 znajdziecie poniżej.

W walce wieczoru gali UFC 286 w Londynie dojdzie do arcyciekawego starcia na szczycie kategorii półśredniej (-77 kg). Leon Edwards stanie do obrony mistrzowskiego trofeum przed własną publicznością, a jego rywalem będzie Kamaru Usman. Do tej pory bilans walk między zawodnikami wynosi 1-1, każdy z fighterów ma zatem wygraną na swoim koncie i obaj zrobią wszystko by 18 marca dopisać kolejne zwycięstwo do rekordu.

W co-main evencie dojdzie do pojedynku dwóch topowych lekkich. Justin Gaethje zmierzy się z Rafaelem Fizievem. Jeśli Amerykanin wciąż marzy o mistrzowskim pasie to nie może tej walki przegrać natomiast „Ataman” zapewne zrobi wszystko by posłać rywala na deski i wywalczyć sobie przepustkę do boju o status pretendenta, a może nawet bezpośredni pojedynek o mistrzowski pas.

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Vegas 71?

Galę UFC Vegas 71 w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Odliczanie do UFC 286 – pełny odcinek

Gala UFC w Londynie zapowiada się fenomenalnie, zobaczcie pełny odcinek Odliczania do gali UFC 286!

Zostaw ocenę
0
0