Odliczanie do UFC 285

Odliczanie do UFC 285: Jones vs. Gane – pełny odcinek [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 26 lutego 2023

Odliczanie do UFC 285: Jones vs. Gane – pełny odcinek. Premiera live o godzinie 15:00. Zapraszamy wszystkich sympatyków MMA na kolejną odsłonę doskonałego dokumentu. Tym razem kamerzyści organizacji UFC towarzyszyli uczestnikom gali UFC 285. W walce wieczoru Jon Jones i Ciryl Gane zawalczą o wakujący pas kategorii ciężkiej.

Odliczanie do UFC 285, czyli kolejny odcinek programu dokumentującego przygotowania zawodników do najważniejszych gal UFC sprzedawanych w systemie pay-per-view. Tym razem kamerzyści organizacji UFC filmowali przygotowania oraz wywiady uczestników walki o wakujący pas kategorii ciężkiej.

Główna część materiału poświęcona jest Jonowi Jonesowi oraz Cirylowi Gane. Kto okaże się górą w pojedynku w królewskiej dywizji? Czy Jon Jones po latach dominacji w kategorii półciężkiej teraz wejdzie na szczyt kategorii ciężkiej? A może po pas sięgnie Ciryl Gane, wyśmienity striker z Paryża?

Gdzie oglądać i obstawiać gale UFC?

Galę UFC 285 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Kto jeszcze wystąpi na gali UFC 285?

W drugim ze starć rangi mistrzowskiej Valentina Shevchenko podejmie Alexę Grasso. Stawką tego pojedynku będzie pas kategorii muszej, którego posiadaczką jest zawodniczka z Kirgistanu. Ponad to w rozpisce znalazło się także miejsce dla mocnego zapaśnika Bo Nickala, który podejmie bój z Jamiem Pickettem.

Pełny odcinek odliczania do gali UFC 285: Jones vs. Gane będzie dostępny o godzinie 15:00. Zapraszamy na premierę live!

Odliczanie do UFC 285: Jones vs. Gane

https://www.youtube.com/watch?v=uoYNS3C1_Pc

Na gali wystąpi także Mateusz Gamrot, który zmierzy się z Jalinem Turnerem. Komplet informacji na temat walki Polaka, a także jedną z jego wypowiedzi możecie poczytać tutaj. Mateusz Gamrot zawalczy na gali UFC 285: Jones vs. Gane!! oraz Mocna zapowiedź Gamrota przed UFC 285: „To będzie jeb*na trzyrundowa wojna”.

Zostaw ocenę
0
0