Premiera UFC 282

Odliczanie do gali UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev – premiera live o 15:00 [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 04 grudnia 2022

Kontuzja mistrza Jiriego Prochazki spowodowała spore przetasowania w karcie walk gali UFC 282. Czech podjął decyzję o zwakowaniu mistrzowskiego pasa, Glover Teixeira odmówił walki z Ankalaevem i w konsekwencji w walce wieczoru o pas zawalczą Polak Jan Błachowicz i Dagestańczyk Magomed Ankalaev.

Na początek przypomnijmy sobie co dokładnie wydarzyło się po tym jak Prochazka ogłosił zwakowanie pasa i operację po której czeka go długa rehabilitacja. Organizacja UFC zaproponowała Gloverowi kontrakt na walkę z Magomedem Ankalaevem.

Brazylijczyk odmówił sugerując, że jest to zawodnik, który walczy z odwrotnej pozycji i że do starcia z Dagestańczykiem mogłoby dojść 21 stycznia na gali w Rio de Janeiro. Teixeira zasugerował również, że jeśli chcą by pozostał w rozpisce UFC 282 to może zawalczyć z Janem Błachowiczem, byłym mistrzem tej kategorii.

Przedstawiciele najlepszej ligi MMA na świecie nie zgodzili się na takie rozwiązanie, zdjęli Teixeirę z karty walk i awansowali pojedynek Błachowicza z Ankalaevem do miana main eventu. Tym samym automatycznie zmieniając dystans na którym toczona będzie walka z 3 do 5 rund.

Dziś zapraszamy wszystkich fanów MMA na premierę – Odliczania do gali UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev, Pimblett vs. Gordon. kamerzyści organizacji UFC towarzyszyli zawodnikom w trakcie przygotowań do tego wydarzenia, zajrzymy zatem zarówno do sali treningowej jak i będziemy mieli okazję na to by przyjrzeć się jak wygląda codziennie życie czwórki bohaterów najważniejszych walk wieczoru.

Premiera materiału video zaplanowana jest na godzinę 15:00, życzymy miłego seansu.

Odliczanie do gali UFC 282: Błachowicz vs. Ankalaev

https://www.youtube.com/watch?v=bYYPCIwN0KU
Zostaw ocenę
0
0