ivan vitasovic ksw

Nowy ciężki z teamu weterana PRIDE dołączył do KSW!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 10 grudnia 2022

Chorwacki portal Fight Site poinformował o tym, że nowy zawodnik z tego kraju związał się kontraktem z federacją KSW. Mowa tu o mistrzu organizacji FNC, który regularnie trenuje pod okiem weteranów organizacji PRIDE i DREAM.

Ivan Vitasović (11-5, 1NC) pochodzi z Puli, czyli z miasta w którym federacja KSW sondowała zorganizowanie gali w pięknym starożytnym amfiteatrze. Zawodnik ten legitymuje się aktualnie serią pięciu kolejnych zwycięstw i może się pochwalić wygranymi nad weteranami ACA, Cage Warriors i KSW.

Vitasović zostawił w pokonanym boju między innymi Geronimo dos Santosa, Olego Thompsona czy Daniela Toledo. Warto również zwrócić uwagę na fakt, że Ivan wygrał cztery z pięciu ostatnich walk przez KO/TKO.

Zawodnik miał okazję trenować zarówno z Mirko CroCopem jak i z Zelgiem Galesiciem, czyli z dwoma Chorwatami, którzy zapisali się na stałe nie tylko w historii chorwackiego, lecz również japońskiego MMA. Vitasović jest zawodnikiem teamu Trojan Pula, którego głównym trenerem jest Galesić, natomiast regularnie wpada także na sparingi do prowadzonego przez CroCopa chorwackiego oddziału American Top Team.

Na ten moment nie wiemy kiedy Vitasović zadebiutuje w federacji KSW, jednak ze względu na kategorię oraz styl walki nie jest wykluczone, że to właśnie ten zawodnik zamelduje się w klatce KSW na gali KSW 78 w Szczecinie.

Według Drażena Forgaća, managera Ivana zawodnik ma stoczyć conajmniej dwie walki w klatce KSW w 2023 roku.

źródło:

https://fightsite.hr/fightsite/regija/naporan-rad-i-sjajni-rezultati-se-isplacuju-ivan-vitasovic-novi-je-borac-ksw-ove-teske-kategorije-15284123

Zostaw ocenę
0
0