ksw 76 parnasse rajewski

Nowe miasta na mapie KSW w 2022 roku

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 października 2022

Zbliżająca się gala KSW 76 odbędzie się już 12 listopada w Grodzisku Mazowieckim, gdzie marka będzie gościła po raz pierwszy w historii. W tym roku będzie to dziewiąte miasto odwiedzone przez KSW. Będzie to również szósta nowa lokalizacja z galą KSW, która pojawiła się na mapie Polski w ostatnich miesiącach.

W rok 2022 organizacja KSW weszła wraz z platformą Viaplay i planem na zrealizowaniem aż dwunastu gal.

Dzięki współpracy z platformą Viaplay możemy organizować nasze wydarzenia co miesiąc – mówi Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW. – Mogliśmy więc odwiedzić zupełnie nowe miasta i hale. Przybyć do miejsc, do których wcześniej nie mieliśmy możliwości zawitać. W przyszłym roku kolejne dwanaście gal, więc i szansa na następne miejsca.

W tym roku organizacja KSW pojawi się ostatecznie aż w dziesięciu miastach Polski. Wędrówkę po mapie kraju rozpoczęła się w styczniu od Szczecina. Potem była Warszawa, Radom, ponownie Warszawa, Łódź, Toruń, Kielce, jeszcze raz Warszawa, Ostrów Wielkopolski i Nowy Sącz. W listopadzie KSW zawita do Grodziska Mazowieckiego, a ostatnie wydarzenie w roku 2022 zostanie zorganizowane w Gliwicach. Ostatecznie więc mapa miejsc, w których KSW było ze swoimi galami poszerzyła się o sześć: Radom, Toruń, Kielce, Ostrów Wielkopolski, Nowy Sącz i Grodzisk Mazowiecki.

Pełny artykuł jest dostępny pod linkiem:

https://www.kswmma.com/news/4200

Zostaw ocenę
0
0