Szpilka Pudzianowski KSW

Nowe informacje na temat stanu zdrowia Artura Szpilki! Czy dojdzie do walki z Pudzianem?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 14 lutego 2023

Artur Szpilka zamieścił w sieci nowy wpis, w którym poinformował fanów o stanie swojego zdrowia. Jest to kolejna wypowiedź popularnego Szpili na temat kontuzji pleców i rehabilitacji. Dziś Artur na łamach swoich mediów społecznościowych ujawnił zdjęcia po kolejnej wizycie u lekarzy, a także rokowania i ewentualny termin powrotu do pełnych treningów MMA.

Kilka dni temu Artur Szpilka udzielił Jarkowi Świątkowi wywiadu na temat stanu zdrowia oraz treningów jakie przeprowadza. Tę rozmowę znajdziecie pod linkiem. Artur Szpilka: „Będę się przygotowywał w WCA z moim teamem: Anzor, Miexon, Gerard. Gdzie trenuje Mariusz? Nie wiem.” [VIDEO]

Dziś Artur zamieścił w sieci kolejny update dotyczący przebiegu rehabilitacji po kontuzji. Co ciekawe „Szpila” zamieścił w sieci zdjęcia wprost z gabinetu lekarskiego, na którym znaleźli się także lekarze czuwający nad powrotem do zdrowia zawodnika federacji KSW.

Oto co napisał Artur:

„Wygląda na to ze od marca wracam do pełnego MMA. Mmaaarrriiiuuussszzz. Po operacji i dolegliwościach z kręgosłupem nie ma śladu dziękuje Doktorowi Bujko z Centrum Medycznego GAMMA, a przede wszystkim Grześkowi Sobańskiemu z Reha Medica Tarnów za cały wkład w mój powrót do zdrowia. Dziękuję profesorowi Andrzejowi Maciejczakowi, neurochirurgowi za dzisiejszą daj Boże ostatnią kosmetykę i idziemy po swoje.”

Artur Szpilka oznaczył we wpisie zarówno profile Mariusza Pudzianowskiego jak i federacji KSW. Cieszy, że potwierdziło się to co Artur mówił w wywiadzie udzielonym naszemu portalowi i zgodnie z planem będzie mógł w marcu powrócić do pełnych treningów MMA.

Biorąc pod uwagę wszelkie informacje najbliższym realnym terminem na pojedynek Szpilka vs. Pudzianowski wydaje się zatem koniec maja, choć raczej chyba należy się nastawić na czerwiec.

Zostaw ocenę
0
0