Niespotykana sytuacja w contender series dana white

Niespotykana sytuacja w Contender Series. Dana White przyznał jeden kontrakt po remisowej walce!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

Do niespotykanej sytuacji doszło w programie Contender Series. Dana White, dyrektor zarządzający organizacją UFC postanowił przyznać kontrakt po tym jak sędziowie ogłosili remisowy werdykt. White zaoferował umowę tylko jednej zawodniczce, drugą natomiast odprawił z kwitkiem.

Talita Alencar i Stephanie Luciano dały twardą walkę w siódmym odcinku 7. sezonu Dana White’s Contender Series. Wydawało się, że Alencar wygrywa na punkty zgarniając na swoje konto dwie pierwsze rundy.

W trzeciej odsłonie Luciano zaatakowała jednak z furią i ostatecznie sędziowie wypunktowali ostatnią rundę 10:8 na korzyść Stephanie Luciano. To spowodowało, że walka zakończyła się jednogłośnym remisem. Wszyscy sędziowie wypunktowali zgodnie 28 do 28.

Zwykle bywało tak, że w przypadku bliskich werdyktów Dana potrafił nawet zaoferować umowy obu fighterom i sugerował, że chciałby zobaczyć remis. W przypadku Alencar i Luciano prezes UFC niespodziewanie postanowił zaproponować kontrakt jedynie Stephanie Luciano!

Kaynan Kruschewsky, Shamil Gaziev i Igor da Silva także wywalczyli kontrakty po wygranych przed czasem. Daniel James Allen, który wygrał pojedynek po jednogłośnej decyzji sędziów nie otrzymał propozycji kontraktowej od White’a.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments