niespodziewane problemy mateusza gamrota konto zhakowane

Niespodziewane problemy Mateusza Gamrota. Konto Polaka na instagramie zostało zhakowane!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 20 września 2023

W ostatnim czasie Polscy zawodnicy MMA stają się celem grup hakerskich. Niedawno podobne problemy miał Mariusz Pudzianowski, teraz natomiast ktoś zhakował konto Mateusza Gamrota na platformie społecznościowej Instagram.

Mateusz Gamrot wróci do octagonu UFC już w nocy z soboty 23, na niedzielę 24 września. Polak zmierzy się z Rafaelem Fizievem w walce wieczoru gali UFC Vegas 79. Reprezentant Czerwonego Smoka i American Top Team przebywa już w Las Vegas, gdzie rozpoczął zbijanie wagi.

Niestety Mateusz padł ofiarą ataku hakerskiego. Konto „Gamera” na instagramie zostało zhakowane. Zawodnik poinformował o sytuacji za pośrednictwem facebooka:

„Moje konto na instagramie zostało zhakowane póki co lipa… proszę nie otwierać żadnych linków.. zobaczymy co z tego wyjdzie.”

Zawodnik poinformował, aby nie otwierać żadnych linków wysyłanych z jego konta na Instagramie. Zobaczymy czy Polakowi uda się odzyskać konto. Szkoda, że taka sytuacja przydarzyła się Gamrotowi tuż przed wielkim pojedynkiem z „Atamanem”.

Walkę Gamrot vs. Fiziev zobaczycie za darmo na stronie legalnego polskiego bukmachera eFortuna.pl. Wystarczy dokonać rejestracji konta, odebrać specjalny bonus 20 zł oraz obstawić pierwszy kupon. Oglądaj gale UFC na eFortuna.pl!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments