niepokonany zawodnik ufc

Niepokonany zawodnik z serią 16 zwycięstw zawalczy w głównej karcie UFC 288!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 16 kwietnia 2023

Niepokonany Movsar Evloev legitymuje się serią szesnastu kolejnych zwycięstw i będzie miał szansę na poprawienie tego wyniku już 6 maja na gali UFC 288 w Newark w New Jersey. Zawodnik z Inguszetii zmierzy się z Brycem Mitchellem.

Movsar Evloev (16-0) to były mistrz organizacji M-1 Global, który po przejściu do organizacji UFC zanotował już sześć zwycięstw. Zawodnik pochodzący z Inguszetii w octagonie pokonał kolejno następujących zawodników: Choi Seung Woo, Enrique Barzola, Mike Grundy, Nik Lentz, Hakeem Dawodu, Dan Ige.

Evloev bez wątpienia wie jak rozgrywać pojedynki i odpowiednio wykonuje nakreślony przez trenerów gameplan. Walczy przy tym efektownie jednak minusem Rosjanina jest bez wątpienia to, że do tej pory wszystkie jego walki w UFC kończyły się decyzjami sędziowskimi.

Bryce Mitchell miał się zmierzyć na gali UFC 288 z Jonathanem Pearcem jednak ten doznał urazu, który wykluczył go z udziału w gali. Co ciekawe matchmakerzy UFC w przeszłości próbowali już zestawić pojedynek Mitchell vs. Evloev jednak wtedy to Rosjanin musiał wycofać się ze starcia z powodu kontuzji. Jak widać co się odwlecze to nie uciecze i zawodnicy finalnie będą mogli się zmierzyć na gali UFC 288 w Newark w stanie New Jersey.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments