Niepokonany Gorilla zawalczy na GROMDA 15! Zaliczy kolejną wygraną przed czasem?

S
0
Opublikowano: 23 listopada 2023

Oficjalnie poznaliśmy kolejnego uczestnika gali GROMDA 15. W piątkowy wieczór 1 grudnia do akcji wróci Paweł „Gorilla” Werszynin.

Niepokonany bijok ma oficjalny rekord 2-0 w walkach na gołe pięści. Dotychczas „Gorilla” dwukrotnie stawiał się w ringu GROMDY. W debiucie na gali z numerem 11 w 4. rundzie pokonał Sebastiana „Scarface’a” Skiermańskiego, a następnie bardzo szybko uporał się z „Capo”.

Teraz wiemy już oficjalnie, iż Paweł Werszynin wystąpi na gali GROMDA 15. Walką wieczoru tego wydarzenia będzie starcie o pas „Don Diego” vs „GOAT”, w którym Mateusz Kubiszyn przystąpi do pierwszej obrony tytułu niekwestionowanego mistrza. Oprócz tego w akcji pojawią się również „Popek”, „Balboa”, czy Dorian Darch.

Oto jak GROMDA zapowiada powrót „Gorilli”:

„Bieg turbo i jedziemy. GORILLA wraca do gry! Kamienna dyńka, zapał psychopaty i dynamika diabła tasmańskiego. Dojebał jak dzik w sosnę pokonując niezbitych karków takich jak SCARFACE czy CAPO… choć z tym pierwszym małe wyjaśnionko w przyszłości na pewno będzie. Kto teraz stanie na drodze rozwścieczonego i wyszkolonego pitbulla?”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments