Pavlovich oficjalnym zastępcą UFC 285

Nie Stipe Miocić, a inny zawodnik oficjalnym potencjalnym zastępcą na wypadek urazu Jonesa lub Gane!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 lutego 2023

Po gali UFC Vegas 70 prezes organizacji UFC został zapytany o to czy szykowany jest zawodnik, który może wskoczyć do rozpiski UFC 285 w razie kontuzji lub choroby Jona Jonesa lub Ciryla Gane. Dana White odpowiedział, że owszem taki zawodnik został wybrany jednak nie chciał zdradzić jego nazwiska.

Wiele osób założyło, że chodzi o Stipe Miocicia, byłego mistrza kategorii ciężkiej, który nie walczył zawodowo od marca 2021 roku jednak wciąż jest uznawany za jednego z najlepszych o ile nie najlepszego ciężkiego w historii organizacji UFC.

Dyskusje na temat powrotu strażaka z Ohio wybuchają kilka razy rocznie jednak póki co konkretów w tej sprawie brak. Co za tym idzie to nie Stipe, a inny zawodnik został wybrany oficjalnym zastępcą, a nawet pojawi się na ważeniu przed UFC 285 by wypełnić limit w razie gdyby przytrafiła się sytuacja podobna do tej jaka miała miejsce z walką Spann vs. Krylov, gdy drugi z wymienionych zgłosił zatrucie pokarmowe w dniu gali i nawet dedykowany lekarz nie był w stanie przywrócić go do pełnej sprawności w konsekwencji czego walkę odwołano.

Kto zatem może wejść w sobotę do octagonu jeśli Jon Jones lub Ciryl Gane się wycofają? Będzie to niebezpieczny Rosjanin Sergei Pavlovich, który co ciekawe ma już zakontraktowany kolejny pojedynek… o status pretendenta do pasa kategorii ciężkiej. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Curtis Blaydes w walce o status pretendenta do pasa UFC! Mocny rywal seryjnie nokautuje!

Zostaw ocenę
0
0