Rakhmonov vs Barbarena

Neal wypada z rozpiski. Barbarena zgłasza akces do walki, a Rakhmonov szybko odpowiada!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 30 grudnia 2022

Nie po raz pierwszy w historii organizacji UFC dochodzi do sytuacji, w której to zawodnicy ułatwiają pracę matchmakerom najlepszej ligi MMA na świecie. Dziś tak stało się ponownie po tym jak z karty walk pierwszej gali UFC w 2023 roku wypadł Geoff Neal.

Na gali UFC Fight Night 217 miało dojść do pojedynku Geoffa Neala z Shavkatem Rakhmonovem. Niestety Amerykanin musiał wycofać się z udziału w gali z powodu kontuzji. Jak się okazuje nie trzeba było długo czekać na pojawienie się potencjalnego zastępcy.

Bryan Barbarena szybciutko zgłosił swój akces do udziału w gali przypominając, że w przeszłości miał już bić się z Rakhmonovem. Zaproponował catchweight do 180 funtów.

„Neal wypadł z gali. Mieliśmy walczyć już w przeszłości właśnie w krótkim okresie przed galą. Nikt nie chce z Tobą walczyć. Jebać to zróbcie limit 180 funtów i do zobaczenia!”

28-letni były mistrz M-1 nie kazał długo czekać na odpowiedź i zamieścił w sieci krótki wpis:

Dlaczego nie? Zróbmy to dla fanów!”

Jak widać niepokonany Kazach, nie należy do zawodników, którzy budują swoją karierę ostrożnie bojąc się, że mogą stracić „0” w rekordzie. Rakhmonov natychmiast zaakceptował wyzwanie Barbareny co Amerykanin przyjął z zachwytem.

„Wielki respekt, jedziemy z tym! Dana, Sean przysyłajcie kontrakt i zróbmy ten pojedynek oficjalnym!”

Zostaw ocenę
0
0