NEWSY

Nate Diaz: „Do wielu zawodników nie dociera to że są gwiazdami przez co nie zarabiają godnie”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nate Diaz był gościem Ariela Helwaniego w MMAHour. Walczący od wielu lat w organizacji UFC Nate poruszył bardzo ciekawy temat:

„Moim zdaniem to wina zawodników, że nie potrafią wyrazić siebie i wypowiadać się w odpowiednim tonie. Poznałem w ostatnim czasie sporo gwiazd – raperów i aktorów i wszyscy są mną zafascynowani, wypytują mnie o walki, rozpoznają mnie, są pod wrażeniem. Jestem gwiazdą, po prostu. Myślę, że wielu zawodników ma ogromny potencjał jednak nie dociera do nich to, że są gwiazdami, nie potrafią tego przekuć w zarabianie pieniędzy. To logiczne, że jeśli będziesz traktował siebie jak cichego, spokojnego i grzecznego zawodnika to właśnie takim się staniesz. Musisz wziąć sprawę w swoje ręce i prowadzić umiejętną grę.”

Nate wskazał również na dwóch zawodników, którzy są idealnymi przykładami na to – mowa o Andersonie Silvie i Jose Aldo, którzy przez wiele lat byli mistrzami jednak nie zarabiali godnych pieniędzy ponieważ nie potrafili zabiegać i wywalczyć sobie lepszych kontraktów nie w octagonie, a poza nim. Jednym słowem według Diaza poza potencjałem sportowym należy również budować swą markę, jak widać nie przeszkoda w tym również głośne krzyczenie „fuck ufc”.

Comments are closed.