Narkun uderza w mistrza KSW! „Podrabianiec. To ja jestem prawdziwym mistrzem”

S
0
Opublikowano: 08 czerwca 2023

Tomasz Narkun niejednokrotnie zaskakiwał wszystkich swoimi wypowiedziami. Po wczorajszej wygranej „Żyrafa” został zapytany o Ibragima Chuzhigaeva i… po raz kolejny jego słowa szybko obiegły Internet.

Urodzony w Stargardzie fighter do ubiegłego roku występował w KSW, gdzie już w 2015 roku sięgnął po mistrzowski tytuł wagi półciężkiej. Na tronie dywizji do 93 kg Tomasz Narkun dzielił i rządził przez kolejnych 6 lat. Wówczas Ibragim Chuzhigaev pokonał go jednogłośną decyzją sędziowską.

„Żyrafa” liczył, że otrzyma szybki rewanż z turecko-rosyjskim zawodnikiem, jednak musiał obejść się smakiem. Federacja postawiła naprzeciwko niego debiutującego Luisa Henriqe da Silvę, który znokautował Polaka już w 2. rundzie.

Była to już 3. przegrana z rzędu Narkuna, który postanowił odbudować się poza KSW i wybór padł na Seaside BattleS MMA. Wczorajszego wieczoru Tomasz powrócił do klatki i spotkał się z Antonio Zovakiem. Serb, który od 2019 roku zaliczył aż 13 porażek w różnych formułach wczoraj dołożył kolejną. „Żyrafa” znokautował go w zaledwie 16 sekund.

W rozmowie z mediami nie mogło zabraknąć oczywiście tematu Chuzhigaeva. Narkun zapytany przez dziennikarza portalu InTheCagePL o byłego rywala oświadczył, że ten… nie jest prawdziwym mistrzem. Tym jest Tomek, który nigdy tytułu nie stracił.

„Nie będę mówił o tym podrabiańcu. To nie jest dla mnie prawdziwy mistrz. Ja jestem prawdziwym mistrzem i zawsze byłem. Nigdy nie straciłem pasa na rzecz tego pajaca. Na dzisiaj nie wybiegam w przyszłość. Muszę złapać wiatr w żagle i jazda.”

Zostaw ocenę
0
8
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments