ufc bkfc

Najlepsze debiuty weteranów UFC w walkach na gołe pięści [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 27 grudnia 2022

Organizacja Bare Knuckle Fighting Championship przygotowała bardzo interesującą kompilację. W materiale video przedstawiono najlepsze debiuty weteranów UFC w ringu BKFC. Jak spisali się zawodnicy MMA w walkach na gołe pięści?

Bare Knuckle Fighting Championship rozpoczęła działalność w 2018 roku. Lata 2021 i 2022 były z pewnością przełomowe dla BKFC zarówno jak chodzi o znaczny wzrost ilości organizowanych gal jak i o napływ weteranów UFC, którzy chcieli spróbować swoich sił w walkach na gołe pięści.

Oczywiście na przestrzeni lat w zasadzie od samego początku istnienia BKFC zawodnicy z przeszłością w UFC byli często języczkiem uwagi i główną atrakcją przyciągającą fanów na eventy organizowane przez Dave’a Feldmana.

W specjalnym materiale video przedstawiono najlepsze debiuty weteranów UFC w walkach na gołe pięści na galach BKFC. Długo można by wymieniać tych, którzy budowali swą karierę w octagonie UFC, a teraz walczą w białym ringu bez rękawic. Świetne debiuty zapisywali na swoim koncie między innymi Rachael Ostovich, Chad Mendes, Artem Lobov, Chris Leben, Joe Riggs, czy Ben Rothwell.

Wiemy, że BKFC „poluje” na kolejne nazwiska z puli talentów UFC, a ich głównym celem transferowym jest Nate Diaz. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj. Nate Diaz zawalczy na gołe pięści? Prezes BKFC zaoferuje kontrakt!

Najlepsze debiuty weteranów UFC w walkach na gołe pięści!

Zostaw ocenę
0
0