NEWSY

Nagroda „Sukces Roku” dla DSF Kickboxing Challenge!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Wyróżnienie zostało przyznane za organizację gal na najwyższym poziomie oraz promocję nad Wisłą polskich kickbokserów. Piękną statuetkę odebrał prezes Sławomir Duba. Prestiżowa gala odbyła się w sobotę 7 kwietnia w Pałacu i Folwarku w Łochowie.

Jestem bardzo dumny z tej nagrody. To wyróżnienie dla całego polskiego kickboxingu. Naszą federację tworzą fantastyczni ludzie, pełni pasji i oddania temu, co robią. Przez to wciąż idziemy do przodu i pokonujemy milowe kroki w błyskawicznym tempie. Najważniejszą częścią naszego zespołu – i to pragnę wyraźnie zaznaczyć – są zawodnicy. Bez ich wysiłku, narażania zdrowia i walki nie byłoby tu nas. Tak jak w tytule gali – Osobowości i Sukcesy – bez osobowości nie można zostać kickbokserem i odnieść sukcesu w tym sporcie – oświadczył prezes Sławomir Duba.

Nagroda „Sukces Roku” dla DSF Kickboxing Challenge >>>

A jak się tworzy mistrzowskie połączenie i odnosi sukces, pokazali w latach 80-tych i 90-tych XX wieku Polacy, pokonując w sportowej rywalizacji najlepszych na całym świecie. Byli to wielcy mistrzowie, o których zawsze będziemy pamiętać: Marek Piotrowski, Piotr Siegoczyński, Andrzej Palacz, Przemysław Saleta, Robert Złotkowski, Iwona Guzowska, Agnieszka Rylik i wielu innych. To też Wasza nagroda – zakończył prezes Duba.

Federacja DSF Kickboxing Challenge powstała w 2014 roku. W zaledwie cztery lata doszła do poziomu, który pozwala organizować największe gale kickbokserskie w tej części Europy. Już w piątek 13 kwietnia na warszawskim Torwarze odbędzie się historyczna gala DSF Kickboxing Challenge 14 z walką wieczoru Marcin Różalski vs Jerome Le Banner oraz wielkim meczem Polska-Rosja. To będą emocje na najwyższym światowym poziomie! Ostatnie bilety są jeszcze dostępne w serwisie TicketClub.pl.

Comments are closed.