Mocna zapowiedź Gamrota przed UFC 285: „To będzie jeb*na trzyrundowa wojna”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 24 lutego 2023

Mateusz Gamrot zabrał głos przed powrotem do oktagonu. Wypowiedział się na temat swojego przeciwnika i ogłosił, że będzie to trzyrundowa wojna w klatce.

Przed „Gamerem” siódmy pojedynek w amerykańskiej organizacji. Tym razem na gali UFC 285 zawalczy z Jalinem Turnerem. Main eventem wydarzenia będzie wyczekiwany powrót Jona Jonesa i jednocześnie jego debiut w kategorii ciężkiej, w której zawalczy o pas z Cirylem Ganem.

Mateusz Gamrot przed UFC 285

Były mistrz KSW nie miał zbyt wiele czasu na przygotowania, gdyżskoczy na zastępstwo za kontuzjowanego Dana Hookera. Jak zdradził w ostatnim wywiadzie dla Sportskeeda MMA Originals, kiedy dostał wiadomość od menedżera, potrzebował 5 minut na decyzję.

Gamrot nie tracił czasu i od razu wyleciał do USA, gdzie rozpoczął przygotowania w klubie ATT. Sparuje tam m.in. z innym byłym mistrzem KSW Scottem Askhamem, który ma podobny styl i warunki fizyczne jak Jalin Turner.

Polak zapewnił, że po ostatniej porażce wprowadził pewne zmiany i teraz nie będzie polegał jedynie na zapasach:

– Myślę, że to dla mnie świetny pojedynek. Jalin to trudny przeciwnik. Stójkowicz na wysokim poziomie, bardzo duży zasięg rąk, prawdopodobnie największy w dywizji. Bardzo dobre duszenie gilotyną, przy obronie sprowadzeń. To tyle, ale po mojej walce naprawiłem kilka rzeczy. Wiem, że nie mogę używać tylko zapasów, muszę korzystać ze stójki. Mój boks i kickboxing też jest na dobrym poziomie. Ta walką będzie je**ną trzyrundową wojną.

Gdzie oglądać walkę Mateusz Gamrot vs Jalin Turner

Galę UFC Vegas 70 w całości obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł i aż trzech ZAKŁADÓW BEZ RYZYKA!

Zasady wykorzystania są banalnie proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski: gratulacje, otrzymujesz wygraną. Jeśli zaś przegrasz, Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł, które Fortuna zwróci, jeśli również okaże się nietrafiony!

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Zostaw ocenę
0
0