ksw szefowie

Mniej niż 40 dni do gali KSW 80 w Lubinie, a wciąż nie znamy uczestników wydarzenia!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 07 lutego 2023

Rzadko zdarzały się takie sytuacje w historii federacji KSW, aż w końcu i organizacja Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego złapała lekkiego „laga”. Do gali KSW 80 w Lubinie zostało mniej niż 40 dni, a wciąż nie poznaliśmy nazwisk uczestników tego wydarzenia.

O tym, że federacja KSW zorganizuje galę w Lubinie poinformowaliśmy was 22 stycznia. Od tamtej pory minęło ponad dwa tygodnie, a wciąż nie pojawiły się żadne oficjalne ogłoszenia na temat gali KSW 80. Więcej na temat lokalizacji eventu poczytacie tutaj. KSW zorganizuje galę w Lubinie. Gala KSW 80 odbędzie się w piątek 17 marca!

Karta walk gali KSW 79 w czeskim Libercu jest w zasadzie zapełniona. Do ogłoszenia został zaledwie jeden pojedynek, a dziś ogłoszono nazwisko oponenta Dominika Humburgera. Jak sami widzicie nie ma zatem tego zbyt wiele. Aktualną kartę walk premierowej gali KSW w Czechach znajdziecie tutaj. KSW 79 – karta walk niemal pełna. Kto zawalczy w Czechach?

Spekulacji na temat KSW 80 jest w sieci pełno. Robert Ruchała kilka dni temu zapowiadał wielki news, więc niewykluczone, że dotyczy on właśnie startu na gali w Lubinie. Od dłuższej pory swój powrót zwiastuje Tomasz Narkun, były mistrz kategorii półciężkiej, który po obozie w USA kontynuuje przygotowania w Beserkers Team.

W komentarzach nie brakuje także wpisów świadczących o tym, że kibice chcą zobaczyć pojedynek Bartosiński vs. Szczepaniak. Wiadomym jest, że swój powrót do klatki zapowiedział Michał Michalski, a jako że Lubin leży rzut beretem od Wrocławia to wnioski nasuwają się same.

Pytanie tylko czemu brakuje konkretów i jakiegoś oficjalnego ogłoszenia choćby dwóch-trzech walk. Czy naprawdę trzeba z tym czekać do miesiąca przed terminem gali?

Zostaw ocenę
0
0