Mistrz wagi półciężkiej z wiadomością do Pereiry: „Powinien skupić się na Adesanyi, ostatnim razem dostawał lanie”

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 09 lutego 2023

Nowy mistrz wagi półciężkiej Jamahal Hill uważa, że Alex Pereira powinien skupić się na swojej kategorii i rewanżu z Israelem Adesanyą.

Zarówno Hill, jak i Pereira to zawodnicy, który od niedawna zasiadają na tronie największej organizacji MMA na świecie. Brazylijczyk zdobył swój pas na gali UFC 281, natomiast Amerykanin wywalczył tytuł w main evencie UFC 283.

Hill z wiadomością do Pereiry

Pod koniec stycznia Pereira rzucił wyzwanie Hillowi. Obrał sobie za cel mistrza wagi półciężkiej, gdyż ten w ostatnim starciu pokonał Glovera Teixeirę, który jest mentorem dla „Poatana”. Amerykanin początkowo wyraził chęć walki i stwierdził, że może bić się w każdym terminie. Teraz zmienił jednak swoją narrację.

Hill w ostatnim wywiadzie dla The Schmo stwierdził, że Brazylijczyk powinien skupić się przede wszystkim na swojej kategorii i rewanżu z Adesanyą, do którego dojdzie na UFC 287.

Myślę, że powinien się skupić na Izzym, bo ostatnim razem przez większość walki dostawał lanie, zanim zwyciężył – przyznał, nawiązując do starcia, które „Poatan” przegrywał na kartach sędziowskich, ale ostatecznie zwyciężył przed czasem.

– Adesanyi coś się stało z nogą po obronie kopnięcia. Myślę, że jak Izzy zostanie przy samym ciosach, będzie szybki, wykorzysta boks, to zwycięży – dodał.

Źródło: YouTube

Zostaw ocenę
0
0