Michał Pasternak vs Piotr Szeliga – kursy bukmacherskie na walkę

Kacper Tobiasz
0
Opublikowano: 18 maja 2023

Gala FAME 18 odbędzie się już w tę sobotę w łódzkiej Atlas Arenie. Ponownie czekają na nas emocjonujące pojedynki, w tym także starcia na zasadach K-1 w małych rękawicach, które są ulubioną formułą fanów freak fightów.

Właśnie w takim pojedynku zmierzą się ze sobą Piotr Szeliga i Michał Pasternak. Dla popularnego freak fightera będzie to już kolejna konfrontacja z profesjonalnym zawodnikiem i być może najtrudniejsze wyzwanie w życiu.

Michał Pasternak ogromnym faworytem

Bukmacherzy w roli ogromnego faworyta stawiają „Wampira”, który ze sportami walki jest związany przez całe życie. Walczył dla wielu organizacji na całym świecie, a na swoim koncie ma 16 zwycięstw i 9 porażek. Szeliga natomiast wygrał 4 z 6 pojedynków. 

Freak fighter bił się m.in. z Normanem Parke, przez którego został zdominowany oraz z Marcinem Wrzoskiem. Niestety starcie z „Polish Zombie” zakończyło się błyskawiczną kontuzją byłego mistrza KSW, który nie był w stanie kontynuować starcia.

Warto zaznaczyć, że ze „Storminem” i Wrzoskiem freak fighter miał sporą przewagę kilogramów. Tym razem różnica kilogramów będzie znacznie mniejsza. Warunki fizyczne są jednak po stronie Pasternaka. Jest 14 centymetrów wyższy i ma także większy zasięg ramion.

Kursy bukmacherskie na walkę Pasternak vs Szeliga

Wszystkie aspekty składają się na to, że „Wampir” jest stawiany w roli pewnego zwycięzcy, natomiast freak fightera skazuje się na porażkę. Szeliga jednak zapewnia, że jest w stanie zaskoczyć i zamierza sprawić niespodziankę podczas sobotniego pojedynku.

Galę FAME 18 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Zostaw ocenę
2
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments