michał oleksiejczuk zastąpi kontuzjowanego zawodnika w mega pojedynku ufc

Michał Oleksiejczuk zastąpi kontuzjowanego zawodnika w mega pojedynku

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 11 lipca 2024

Wygląda na to, że Michał Oleksiejczuk będzie musiał zmienić plany. Polak ma zastąpić jednego z kontuzjowanych zawodników i wskoczyć do karty walk w jego miejsce.

Michał Oleksiejczuk nie ma ostatnio najlepszej passy w octagonie UFC. Husarz zanotował porażki w dwóch ostatnich występach i w związku z tym zapowiadał konkretne zmiany w przygotowaniach.

Michał planował wylot na obóz przygotowawczy do USA. Teraz jednak wygląda na to, że Oleksiejczuk będzie musiał zmienić swoje plany i dostosować jej do aktualnej sytuacji.

Polak otrzymał ofertę wskoczenia do rozpiski na zastępstwo za jednego z kontuzjowanych zawodników. Oleksiejczuk zapowiada, że jeśli wszystko zostanie potwierdzone to stoczy kolejne starcie za niecały miesiąc. Michał wydaje się być bardzo zadowolony z poziomu rywala i zapowiada mega walkę.

– Uprzedzając Wasze pytania dotyczące wylotu za granicę na przygotowania, musiałem znów to odłożyć bo chcą mnie na kolejną mega dobrą walkę, która być może odbędzie się za niecały miesiąc. Czekam jeszcze na potwierdzenie czy druga strona podejmie rękawice i wchodzę do walki.

Pojedynki w kategorii średniej są zestawione na gale UFC w Las Vegas, event UFC 304 w Manchesterze oraz wydarzenie w Abu Dhabi. Oleksiejczuk zapewne miałby wskoczyć do karty walk jednej z wymienionych gal.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments