michał oleksiejczuk przed ufc 299 wywiad video

Michał Oleksiejczuk przed UFC 299: „To moja 13 walka w UFC, bywałem w różnych sytuacjach” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 06 marca 2024

Michał Oleksiejczuk udzielił wywiadu Michałowi Tuszyńskiemu. Rozmowę nagrano w Miami w trakcie fight week przed UFC 299. Husarz opowiedział o przygotowaniach do walki.

Michał Oleksiejczuk powróci do octagonu UFC już w najbliższy weekend. Oleksiejczuk w sobotę 9 marca zmierzy się z Michelem Pereirą na gali UFC 299 w Miami.

Michał Tuszyński reporter portalu FanSportu poleciał do USA by przeprowadzić rozmowy z Polakami, którzy wezmą udział w tym wydarzeniu, a także z innymi naszymi reprezentantami, którzy trenują aktualnie w American Top Team.

Trwa misja UFC 299, wszystkie wywiady i vlogi znajdziesz tutaj.

Michał Oleksiejczuk był pierwszym rozmówcą dziennikarza. „Husarz” przebywając na Florydzie co prawda nie trenuje w ATT tylko w KO ZONE jednak znalazł czas by w hotelowym zaciszu opowiedzieć o obozie treningowym i przygotowaniach do walki.

– Jestem tu już drugi tydzień w Miami. Mam taki zaprzyjaźniony klub KO ZONE, więc tam trenujemy no i to wygląda podobnie jak w Polsce. Robię po dwa treningi dziennie, w ubiegłym tygodniu było po dwa i teraz jeszcze do dzisiaj będą to też dwa treningi. Jest ze mną cały mój team, to już takie ostatnie szlify. Intensywność treningów jest już mniejsza i bardziej się skupiamy na cięciu wagi.

Przy okazji poprzednich wylotów do USA Polak narzekał na zmianę strefy czasowej i aklimatyzację. Czy Oleksiejczuk znalazł już złoty środek by lepiej zaaklimatyzować się po przylocie do Ameryki?

– Po prostu latam na dwa tygodnie do Stanów i myślę, że to jest bardzo duży plus. To mi pomaga w aklimatyzacji. Ogólnie nie patrzę już na moje samopoczucie bo to jest moja trzynasta walka w UFC. W różnych sytuacjach bywałem, no to jest życie. Raz możesz czuć się świetnie raz możesz czuć się gorzej. Nie ma to już dla mnie różnicy. Liczy się dla mnie wynik, skupienie się na tym co do mnie należy.

TYPYKURSYBUKMACHER
Michel Pereira1.65Superbet
Michał Oleksiejczuk2.25Superbet

Promocja! Wytypuj zwycięstwo Gamrota

Legalny bukmacher Superbet przygotował doskonałą promocję. Każdy nowy użytkownik może odebrać bonus. Wystarczy postawić na zwycięstwo Mateusza Gamrota, a po wygranej Polaka otrzymasz Freebet 300 zł! Zasady są bardzo proste, a całą promocję znajdziesz poniżej:

  1. Załóż konto użytkownika w Superbet – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie z tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe.
  2. Dokonaj pierwszego depozytu za min. 60 zł.
  3. Postaw tylko 2 zł na wygraną Mateusza Gamrota – Musi być to pierwszy kupon SOLO
  4. Jeśli Twój typ okaże się trafny, zgarniasz freebet 300 zł!
  5. Dodatkowo, za samą wpłatę 60 zł dostajesz darmowe 35 zł!

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (jedno zdarzenie na kuponie – wygrana Mateusza Gamrota). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKU.

TYPKURSBUKMACHER
Mateusz Gamrot wygra150.0Superbet
* Promocja trwa do końca dnia 9.03.2024
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments