Michał Oleksiejczuk poznał rywala! Kolejna walka Polaka odbędzie się na UFC Singapore!

S
0
Opublikowano: 23 czerwca 2023

Kolejny Polak dołączył do karty walk UFC Singapore! Michał Oleksiejczuk również wejdzie do oktagonu 26 sierpnia na kolejny pojedynek w wadze średniej.

-> Graj i oglądaj UFC na żywo! <-

Popularny „Husarz” w największej organizacji MMA na świecie walczy od 2017 roku. Dotychczas stoczył 11 pojedynków i może się pochwalić łącznym rekordem 18-6-0, 1 No Contest. Ostatnia walka w wykonaniu fightera Ankosu MMA Poznań nie poszła niestety po jego myśli.

Michał Oleksiejczuk mierzył się z Caio Borralho, który lepiej zaprezentował się w klatce. Polski zawodnik mieszał uderzenia i szukał sposobu na „ścięcie głowy” Brazylijczyka. Ten konsekwentnie sprowadzał „Husarza” na matę i ostatecznie poddał go w 2. rundzie.

Teraz Michał będzie miał szansę na poprawienie swojego rekordu. 26 sierpnia w Singapurze, gdzie dojdzie do hitowego starcia Max Holloway vs „Korean Zombie”, Oleksiejczuk zmierzy się z Chidim Njokuanim. Amerykanin przed dwoma laty pokazał się z dobrej strony w Contender Series, a dwóch pierwszych rywali w UFC kończył już w 1. rundzie. Gorzej poszło mu w dwóch ostatnich starciach, które przegrał przez TKO i niejednogłośną decyzję.

Podczas UFC Singapore oprócz walki Oleksiejczuk vs Njoukani polscy fani obejrzą występ jeszcze jednego reprezentanta Polski. Łukasz Brzeski zmierzy się z Waldo Cortesem-Acostą. Zarówno tę, jak i zbliżającą się galę UFC Jacksonville oglądać możecie w całości na żywo na stronie i w aplikacji eFortuna.pl. Wystarczy otworzyć konto, odebrać bonusy i obstawić dowolny kupon!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments