Michał Oleksiejczuk planuje treningi w USA walka z Sharą Magomedovem

Michał Oleksiejczuk planuje treningi w USA i chce walki z niepokonanym Sharą Magomedovem

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 czerwca 2024

Michał Oleksiejczuk dochodzi do zdrowia po urazie ręki odniesionym w walce z Kevinem Hollandem. Oleksiejczuk obrał na celownik Sharę Magomedova.

W ostatnich dniach Michał Oleksiejczuk skomentował nasz artykuł na łamach swojego twittera. „Husarz” zapowiedział wylot na obóz treningowy w USA. Oznacza to, że Oleksiejczuk do kolejnego startu zamierza się przygotowywać właśnie za oceanem.

– Robi się ciekawie, na chwilę obecną planuję wyjazd do USA w celu poprawy umiejętności, więc rozłąka z Czarkiem na dłużej to nie fejk, każdy ma swoje cele.

Oleksiejczuk oglądał galę UFC w Rijadzie i wyraził chęć walki z niepokonanym Sharą Magomedovem. Polak skomentował występ Dagestańczyka.

– Mogę zawalczyć z Jednookim Piratem, to by było dobre jak myślicie?

Walka z Magomedovem byłaby interesującą opcją, warto jednak nadmienić, że w jednym z wywiadów po gali Dana White powiedział, że Shara będzie zawodnikiem występującym na galach na Bliskim Wschodzie. Polak musiałby się zatem nastawić na pojedynek w Abu Dhabi lub Arabii Saudyjskiej. Nie jest to wcale złe rozwiązanie, gdyż takie gale odbywają się w przystępnej porze dla kibiców MMA w Polsce.

Kto wygrałby walkę Oleksiejczuk vs Magomedov?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments