Oleksiejczuk Borralho UFC

Michał Oleksiejczuk o statusie walki z niepokonanym od ponad 7 lat Brazylijczykiem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 kwietnia 2023

Michał Oleksiejczuk był gościem w studiu Polsatu Sport gdzie rozmawiał z Łukaszem Jurkowskim i Pawłem Wyrobkiem. Polak miał okazję ku temu by wypowiedzieć się na temat nadchodzącego pojedynku z Caio Borralho.

Michał Oleksiejczuk zamelduje się ponownie w octagonie UFC w niedzielę 30 kwietnia. Polak stoczy pojedynek na gali w Las Vegas. Będzie to mniejsze wydarzenie, które w ostatnich dniach straciło main event po tym jak z powodu kontuzji z rozpiski wypadł Renato Moicano. Renato Moicano kontuzjowany! Manager Tsarukyana zaniepokojony!

Póki co nie wiemy czy Arman Tsarukyan pozostanie w rozpisce, do gali zostały dwa tygodnie i niewykluczone, że matchmakerzy organizacji będą mieli problem z tym by znaleźć rywala dla byłego oponenta Gamrota.

Niestety rozmowa z Michałem Oleksiejczukiem została przeprowadzona nim pojawiły się informacje na temat kontuzji Moicano natomiast Polak i tak jest zadowolony z tego, że zawalczy w co-main evencie:

„Ja się bardzo cieszę, no rozwijam się, idę do przodu. Jestem wysoko w karcie no i teraz tylko odnieść zwycięstwo, wygrać i wracać do domu.”

W najbliższych dniach przekonamy się czy ranga pojedynku jeszcze wzrośnie i czy Polak zmierzy się z niepokonanym od siedmiu lat Brazylijczykiem Caio Borralho w walce wieczoru wydarzenia w Las Vegas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments