Michał Materla sprzedał udziały i zakończył współpracę z organizacją EFM Show. Czas na walkę z Pudzianem?

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 03 listopada 2021

Wczoraj na facebookowym profilu Michała Materli pojawiła się informacja:

Po długim namyśle, wraz z Michałem Materla podjęliśmy decyzję o zakończeniu z dniem 2 listopada 2021r. naszej działalności w EFM SHOW S.A.Odsprzedajemy nasze akcje dotychczasowym wspólnikom, którzy mają inną wizję na dalszy rozwój tego projektu. My natomiast będziemy dalej kontynuować przygodę ze sztukami walki i MMA.Zaangażowanie w EFM Show było dla nas niezwykłym doświadczeniem zawodowym, i możliwością sprawdzenia się w roli organizatorów mieszanych sztuk walki. Poznaliśmy i współpracowaliśmy z fantastycznymi osobami, które wspierały nas w codziennej pracy i stawały się częścią naszego zespołu. W tak trudnych, pandemicznym czasach zdołaliśmy zorganizować cztery wspaniałe gale w trzech europejskich krajach – Niemczech, Polsce i Bułgarii. Uważam, ze wszystkie stały na bardzo wysokim poziomie zarówno sportowym jak i produkcyjnym. Na pewno zobaczymy jeszcze „Cage Box” w najmniejszym ringu bokserskim świata, zjeżdżający do Oktagonu – bo ten pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Chciałbym podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania każdego z naszych eventów. Dziękuje zawodnikom, menadżerom, sponsorom, mediom i partnerem biznesowym za współpracę i zaufanie. Dziękuję także fanom MMA, którzy wspierali nas dobrym słowem a kiedy trzeba było konstruktywnie krytykowali. Dziękuję obecnym wspólnikom federacji za wsparcie, pracę i zaangażowanie w projekt i życzę im dalszych sukcesów zawodowych. Dziękuje również naszym byłym wspólnikom firmie BK Solar System, Tomaszowi Taciak oraz Maciejowi Sierockiemu za wsparcie w początkowym okresie działania EFM Show.

https://www.facebook.com/michalmaterla/posts/422836462540393?cft[0]=AZVpwkhJoCDAu_7i3nYp2bxjPREUqJ9up7cOkrHd6yMQgaijVrOnoOcupF70DJUsGul003Jyj4R-7iXzGAvA8GCVbWyrHutzJ84QbMREkNmkpNysWPwKJT0GtBau_bnSwO9k44TyMmF2oGOxKLqMKL0i&tn=%2CO%2CP-R

Wielu fanów było zdziwionych tą sytuacją, jednak jeszcze ciekawiej zrobiło się dziś, gdy reprezentant Berserkers Team udostępnił artykuł opublikowany na łamach Onetu Sport.

Onet przytoczył wypowiedź Mameda Khalidova w programie „Klatka po Klatce”. Mamed zasugerował, że Mariusz Pudzianowski zamiast walczyć z zawodnikami pokroju Bombardiera powinien poszukać poważniejszych wyzwań. Khalidov zasugerował nawet konkretnego rywala – Michała Materlę.

Materla podjął temat zamieszczając na fb zdjęcie artykułu z dopiskiem „sprawdzam – all in” sugerując, że jest gotowy podjąć rękawicę. Michał oznaczył również Pudziana i zapewne będzie oczekiwał odpowiedzi od samego Mariusza lub też od jednego z jego trenerów.

Dla Materli byłby to powrót do KSW po ponad rocznej przerwie.

https://www.facebook.com/michalmaterla/posts/423395479151158?cft[0]=AZUApe84sK-_gRQMA_tj01K_ti-Axd-XdSBymTAafiZz-jRTLB99yTCnjmvrrQZ7ulTfJeTJpTEIuIPqLfFkCO1z7x0gciVM10tgPtPTCp5a9YYBWr90yB8oB9lVi4lx28Y_pIOCp4X8jPrR6UtZzQyo&tn=%2CO%2CP-R
Zostaw ocenę
0
0