Archiwum

Michał Materla nie wystąpi na GMC 4

Pinterest LinkedIn Tumblr

materla

Portal wp.pl poinformował przed chwilą o rezygnacji Michała Materli z udzialu w gali GMC 4. Poniżej pełna treść artykułu:

Mistrz Federacji KSW w kategorii średniej Michał Materla nie wystąpi na lipcowej gali German MMA Championship 4. Jego walka z Sebastianem Rischem została odwołana. Przypomnijmy, że 8 czerwca Materla obronił pas na gali KSW 23, pokonując po dogrywce Kendalla Grove’a.

Ostatnia walka Materli z pewnością mogła się podobać – były niesamowite wymiany w stójce, obalenia, krew i emocje w dogrywce. Mistrz udowodnił, że jest niesamowitym walczakiem i pokonał Hawajczyka. Ten jednak dosyć mocno go porozbijał i dlatego sztab Materli zdecydował odwołać lipcową walkę. Kolejny pojedynek w tak krótkim czasie mógłby się po prostu źle odbić na zdrowiu zawodnika.

Materlę czeka zatem odpoczynek. Niewykluczone jednak, że wystąpi na wrześniowej gali KSW 24. Jak nieoficjalnie dowiedziała się „Wirtualna Polska” Federacja KSW i obóz Materli prowadzą w tej sprawie rozmowy. Ich wynik wciąż nie jest jednak znany.

Przypomnijmy tylko, że gala GMC4 odbędzie się 6 lipca w Herne. Wystąpią na niej inni Polacy: Rafał Moks, Marcin Naruszczka oraz Mateusz Teodorczuk.

Comments are closed.