michael page domaga się walki z kamaru usmanem

Michael Page domaga się walki z Kamaru Usmanem!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 18 czerwca 2024

Michael Page nie zamierza długo wdrapywać się po rankingowej drabince UFC. Venom chce pokonać Iana Garry, a potem stoczyć walkę z Kamaru Usmanem.

Michael Page przez lata był jedną z największych gwiazd organizacji Bellator. Niespodziewanie w wieku 36-lat związał się kontraktem z organizacją UFC. Venom dołączył do najlepszej ligi MMA na świecie i nie ma zamiaru marnować czasu.

Page pokonał już Kevina Hollanda na UFC 299, a wkrótce stoczy pojedynek z Ianem Garrym na UFC 303. Były pretendent do pasa Bellatora obrał już na celownik kolejnego rywala.

Michael Page chce walczyć z Kamaru Usmanem, byłym mistrzem organizacji UFC w kategorii półśredniej.

– Najpierw skończę Iana, a potem może poproszę o Usmana. Trzeba dostać dużą walkę. On jest numerem jeden w rankingu. Nie ma sensu tracić czasu. Trzeba skakać wysoko. Jeśli Usman będzie chciał, to możemy walczyć. Po wygranej z nim nie będzie wątpliwości, że zasługuję na walkę o pas.

Choć Michael Page miałby wielką przewagę warunków fizycznych co umożliwiłoby mu punktowanie rywala w stójce to należy pamiętać, że Kamaru Usman to doskonały zapaśnik. Venom nie mierzył się jeszcze z oponentem, który dysponowałby tak świetnymi umiejętnościami jak chodzi o obalenia oraz kontrolę walki z góry.

Kto wygrałby walkę Venom vs Usman?

Loading ... Loading ...
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments