Chandler sfrustrowany zachowaniem McGregora

Michael Chandler sfrustrowany zachowaniem McGregora: „179 dni do ostatniej gali PPV w tym roku. Gdzie jesteś chłopcze?” [VIDEO]

Bartosz Sobczak
1
Opublikowano: 21 czerwca 2023

Michael Chandler zareagował na fakt, że Conor McGregor wciąż oficjalnie nie dołączył do grona zawodników testowanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową. Amerykanin zamieścił w sieci nagranie video, na którym odniósł się do sytuacji.

Michael Chandler i Conor McGregor są trenerami w 31. sezonie programu „The Ultimate Fighter”. Zwykle po zakończeniu sezonu odbywa się gala, na której dochodzi do pojedynku trenerów. Tym razem może jednak być inaczej.

Wszystko przez fakt, że Irlandczyk wciąż nie dołączył do grona zawodników testowanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową. Zgodnie z przepisami zawodnik musi być testowany przez okres 180 dni nim będzie mógł wejść do octagonu UFC.

Michael Chandler odniósł się do sytuacji i wyraził swą frustrację na łamach twittera:

„Dobra pewnie widzieliście wszyscy newsa, że Conor wciąż nie jest testowany przez USADA. Zostało 179 dni do 16 grudnia kiedy ma odbyć się ostatnia gala pay-per-view w tym roku. Ironicznie komisarze USADA pojawili się dziś na progu mojego domu by mnie przebadać i przy okazji jeszcze bardziej mnie wkurzyli. Gdzie jesteś chłopcze?”

Zostaw ocenę
0
2
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
DANIEL
1 rok temu

Dalej wierzy ze na koncu teczy jest skrzat z kociolkiem zlota hehe