michael chandler mocno do conora mcgregora

Michael Chandler mocno do Conora McGregora: „Kto teraz jest kleszczem z Bellatora?”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 czerwca 2024

Michael Chandler nie przepuścił okazji do tego by odgryźć się na Conorze McGregorze za wcześniejsze wyzwiska.

Conor McGregor pojawił się w sobotę na gali Bellatora w Dublinie, gdzie wspierał w narożniku swoją klubową koleżankę Sinead Kavanagh. Zawodniczka przegrała, a po jej walce Dan Hardy zaprosił Irlandczyka do krótkiej rozmowy w klatce Bellatora.

Oczywiście dla Conora była to świetna okazja ku temu by stanąć przed kibicami i zapewnić ich o tym, że wkrótce wróci do octagonu UFC. Najwyraźniej nagranie z wywiadu Irlandczyka dotarło do Michaela Chandlera, który postanowił wbić szpilkę byłemu podwójnemu mistrzowi UFC.

– Mówiąc o pojawianiu się na wydarzeniach… Miło, że w końcu dotarłeś do 3Arena, gdzie 3 czerwca miała odbyć się konferencja prasowa… Niezłe kapcie. Kto teraz jest kleszczem z Bellatora?

Chandler odgryzł się na McGregorze za dawne komentarze. Irlandczyk nazwał w przeszłości Amerykanina „kleszczem z Bellatora” i to właśnie w ten sposób zakończył swój wpis „Iron”.

Warto nadmienić, że choć McGregor zapowiada, że chce walczyć w sierpniu lub wrześniu to Dana White, mocno ostudził zapędy kibiców i samego zawodnika. Szef organizacji UFC na konferencji po gali w Rijadzie powiedział, że nie zestawi żadnej walki z udziałem „Notoriousa” dopóki ten będzie w pełni zdrowy.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments