bisping błachowicz

Michael Bisping wskazał faworyta w starciu Błachowicz vs. Ankalaev!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 listopada 2022

Michael Bisping, były mistrz organizacji UFC wskazał swojego faworyta w pojedynku Jan Błachowicz vs. Magomed Ankalaev. Posiadający polskie korzenie Anglik podkreślił co powinno być kluczem do zwycięstwa w walce wieczoru UFC 282.

Jan Błachowicz (29-9) zmierzy się z Magomedem Ankalaevem (17-1) w walce wieczoru gali UFC 282. Stawka tego pojedynku będzie pas mistrzowski w kategorii półciężkiej (-93 kg).

Na temat tego elektryzującego zestawienia wypowiedział się Michael Bisping, były mistrz organizacji UFC, a aktualnie ekspert telewizyjny i komentator gal najlepszej ligi MMA na świecie.

„Hrabia” zdradził kto jest jego faworytem!

„Myślę, że jeśli Jan Błachowicz będzie w stanie obronić się przed sprowadzeniami ze strony Ankalaeva to pojedynek potoczy się po jego myśli. Magomed jest Dagestańczykiem, ma tytuł mistrza sportu w sambo, dlatego właśnie obalenia będą w tej walce kluczowe. Nie chcę mówić, że Ankalaev nie potrafi walczyć w stójce jednak Błachowicz jest naprawdę dobry w tej płaszczyźnie i dysponuje potężną siłą ciosu. Także jak powiedziałem jeśli walka będzie toczyła się w stójce to wygra Jan, natomiast jeśli zawodnicy wylądują na macie to mocne zapasy Magomeda przesądzą o wyniku starcia.”

Według kursów bukmacherskich faworytem jest Ankalaev jednak to Polak ma większe doświadczenie w pojedynkach o stawkę. Jan był już zarówno mistrzem KSW jak i UFC natomiast Ankalaev ma w dorobku tytuł mistrzowski WFCA jednak jak sama nazwa wskazuje było to jeszcze przed wchłonięciem tej mniejszej organizacji przez ACB (po połączeniu zmieniono nazwę na ACA).

Zostaw ocenę
0
0