micahel bisping sugeruje, że conor mcgregor wciąż może walczyć o mistrzowskie pasy

Michael Bisping sugeruje, że Conor McGregor wciąż może walczyć o mistrzowskie pasy

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 maja 2024

Michael Bisping to były mistrz organizacji UFC, który aktualnie pracuje jako komentator. Anglik twierdzi, że jeśli McGregor pokona Chandlera to otworzy sobie furtkę do walk o pasy.

Kibice bardzo długi czas musieli czekać na powrót Conora McGregora do octagonu organizacji UFC. Irlandczyk powróci do startów po trzyletniej przerwie. McGregor wejdzie do octagonu na gali UFC 303, która odbędzie się 29 czerwca w Las Vegas.

Irlandczyk to były podwójny mistrz najlepszej ligi MMA na świecie. Ciekawej wypowiedzi na temat „Notoriousa” udzielił Michael Bisping. Były mistrz kategorii średniej, który aktualnie pracuje jako komentator i analityk gal UFC.

Bisping na łamach swojego kanału na platformie youtube stwierdził, że Conor McGregor wciąż może walczyć o mistrzowskie pasy. Bisping stawia ku temu jeden warunek, Irlandczyk musi pokonać Michaela Chandlera.

– Mocno promowana jest walka McGregor – Chandler. Nigdy nie wiemy co się wydarzy. Może to być ostatni raz, kiedy widzimy Conora McGregora w octagonie. Jeśli wygra, to zawalczy następnie o jeden z mistrzowskich pasów. Jest tutaj wiele pasów, o które mógłby zawalczyć – wagi lekkiej, półśredniej i pas BMF. Jest wiele możliwości dla McGregora, jeśli wypadnie dobrze i wygra.

Pojedynek McGregor vs Chandler możesz obstawić u legalnych polskich bukmacherów. Aktualne kursy na walkę wieczoru UFC 303 znajdziesz poniżej.

Conor McGregor
VS
Michael Chandler
1 1.97
2 1.84
1 1.9
2 1.9
Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments