UFC

Michael Bisping krytykuje Johna Kavanagha, trenera McGregora: „John jeśli to prawda to Conor powinien cię zwolnić”

Pinterest LinkedIn Tumblr

Michael Bisping krytykuje Johna Kavanagha, trenera McGregora: „John jeśli to prawda to Conor powinien cię zwolnić”. Oto co powiedział Anglik:

„Słyszałem, że John Kavanagh powiedział, że w tej walce nie działo się nic złego, że nie było tam nic co mogłoby zmarwić obóz Irlandczyka, a także że zamierzał w przerwie między rundami zwrócić uwagę by Conor polował na podobny cios lewą ręką jak ten, który wyprowadził w starciu z Aldo.

Cóż moim zdaniem jeśli twój podopieczny przegrywa rundę 10:8, a ty mówisz, że nie stało się nic złego to zawodnik powinien cię po prostu zwolnić bo zawiodłeś jako trener. Zwykle było tak, że runda otwierająca walkę była najlepsza w wykonaniu Conora, szczerze nie wiem w jaki sposób miałby odwrócić losy pojedynku w drugiej odsłonie po tym jak przegrał pierwszą w tak fatalnym stylu. Myślę, że teraz Dustin skupi się na walce z Charlesem Oliveirą i pewnie zdobędzie pas, a znając UFC i ich politykę to będą chcieli później doprowadzić do czwartej walki Poiriera z McGregorem.”

Comments are closed.