Michael Bisping o McGregorze koktajle i owsianka

Michael Bisping: „Conor McGregor musi 'zejść z dobrych rzeczy’ i wrócić do koktajli białkowych i owsianki”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 21 maja 2023

Michael Bisping skomentował ostatnią wypowiedź Conora McGregora w której Irlandczyk wypowiedział się na temat powrotu do grona zawodników testowanych przez USADA. Anglik zasugerował co powinien zrobić Conor.

W ostatnich dniach zarówno Conor McGregor jak i USADA poinformowali, że jest już bardzo blisko do ponownego dołączenia Irlandczyka do grona zawodników testowanych przez Amerykańską Agencję Antydopingową, więcej na ten temat możecie przeczytać w dedykowanym artykule: Conor McGregor dołączył do grona testowanych zawodników. USADA potwierdza!

Na temat powrotu byłego podwójnego mistrza UFC do grona testowanych fighterów wypowiedział się Michael Bisping, pracujący aktualnie jako komentator gal najlepszej ligi MMA na świecie, były mistrz UFC w kategorii średniej uważa że:

„Mamy maj, zatem jeśli miałby wrócić za sześć miesięcy, to daje nam możliwy powrót do octagonu w listopadzie. Na ten miesiąc planowana jest walka Jona Jonesa ze Stipe Miocicem, także niewykluczone że Conor wróci miesiąc później, w grudniu na ostatniej gali PPV w 2023 roku. Jedno jest pewne Conor dołączając do grona testowanych zawodników musi 'zejść z dobrych rzeczy’ cokolwiek stosuje… i wrócić do zwykłych koktajli białkowych i owsianki. Wszystko będzie dobrze, wystarczy solidna praca na treningach, odpowiedni obóz treningowy.”

Zostaw ocenę
0
1
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments