McGregor vs chandler się nie odbędzie ufc pracuje nad planem b ufc 303

McGregor vs Chandler się nie odbędzie? UFC pracuje nad planem B na UFC 303

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 czerwca 2024

Pojedynek McGregor vs Chandler najpewniej się nie odbędzie. Najnowsze informacje wskazują na to, że UFC pracuje nad innym zestawieniem na UFC 303.

W ubiegłym tygodniu sporo było plotek na temat potencjalnej kontuzji Conora McGregora. Irlandczyk sam podsycał te informacje publikując zdjęcia z gabinetu lekarskiego. Ariel Helwani, znany kanadyjski dziennikarz zwykle dysponujący dobrymi zakulisowymi przeciekami mówił wtedy, że kibice powinni być nastawieni pozytywnie. Jednym słowem dziennikarz MMAFighting sugerował, że wszystko zmierza w kierunku tego, że walka się odbędzie.

W najnowszym materiale video Helwani zmienił jednak całkowicie narrację. Okazuje się, że przedstawiciele biura UFC rozpoczęli wczoraj wysyłać maile i przeprowadzać telefony do managerów, a także kontaktowali się bezpośrednio z zawodnikami.

Obozy są wypytywany o wszelkie możliwości: zawodnik który już teraz wskoczy do rozpiski, całkiem nowe zestawienie, rezerwowy do walki McGregor vs Chandler. Wedle Helwaniego wszystkie te opcje weszły w grę.

Dziennikarz podkreślił, że status walki jest niepewny. UFC pracuje mocno nad tym by zapewnić sobie plan B, czyli zawodnika który będzie gotowy na wejście na zastępstwo za Conora i stoczenie walki z Michaelem Chandlerem.

Helwani wspomniał także możliwość wprowadzenia planu C, czyli zestawienia całkiem nowego main eventu gali UFC 303. Przypominamy, że to wydarzenie odbędzie się już pod koniec miesiąca, dokładnie 29 czerwca w Las Vegas.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments