McGregor ostro do Chandlera! Mocna scena z TUF 31: „Zrobisz to, co…” [VIDEO]

S
0
Opublikowano: 14 maja 2023

Już niewiele ponad 2 tygodnie czekają nas od emisji pierwszego odcinka programu The Ultimate Fighter. Trenerami 31. sezonu będą Conor McGregor i Michael Chandler, a do sieci trafiła kolejna scena!

Premierowy odcinek TUF 31 dostępny będzie między innymi na platformie Fight Pass. W programie wzięło udział łącznie 16 zawodników z kategorii lekkiej oraz piórkowej. Połowa z nich to fighterzy, którzy są aktualnie związany z organizacją UFC.

Przed kilkoma dniami Internet obiegła pierwsza zapowiedź The Ultimate Fightera i kibice mogli się przekonać, że zgodnie z oczekiwaniami emocji nie zabraknie. Na wypuszczonym wideo McGregor odepchnął Chandlera i choć można się domyślać, że to „magia montażu”, to jednak co najmniej większość fanów będzie chciało zobaczyć, jak doszło do tej sytuacji.

Wciąż nieznane są szczegóły dotyczące ewentualnej walki „The Notoriousa” z „Ironem”. Do tejże ma dojść po zakończeniu 31. sezonu TUF-a, czyli najprawdopodobniej w 3. kwartale bieżącego roku. Tak naprawdę jedynymi pewniakami na ten moment są wyłącznie nazwiska zawodników.

Do sieci trafiła kolejna scenka z udziałem trenerów The Ultimate Fightera, gdzie McGregor zasugerował Chandlerowi, że zmierzą się… w limicie kategorii średniej!

– Czy ktoś powiedział ci, w jakiej wadze się bijemy? 185 [funtów]! – powiedział Conor.

Chcesz się bić w średniej? Będę się bił w średniej! – odparł chętny na wyzwanie Michael.

Zrobisz to, co ci się rozkaże. To moja gra, na zawsze zostanie to moją grą – skomentował „The Notorious”, podgrzewając atmosferę.

Zostaw ocenę
1
0
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments