Max Holloway reaguje na słowa Topurii

Max Holloway reaguje na słowa Topurii: „To tylko kwestia czasu”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 28 sierpnia 2023

Max Holloway zareagował na słowa Ilii Topurii, który wysyła Hawajczyka na emeryturę. „Blessed” posłużył się nie tylko słowami, lecz także podparł swą odpowiedź grafiką z anime. Trzeba przyznać, że to ciekawy sposób na zamknięcie ust potencjalnemu rywalowi.

Ilia Topuria pozwolił sobie w sieci na dość mocne słowa skupiając się na Seanie O’Malleyu. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Ilia Topuria i Sean O’Malley na wojennej ścieżce! „Siedź i czekaj mały grzeczny psie”

Stacjonujący w Hiszpanii Gruzin zaczepił także Maxa Hollowaya i Chan Sung Junga. We fragmencie skierowanym do tych zawodników napisał:

Szanuję tę dwójkę: Max Holloway i Korean Zombie, ale to już czas by przeszli na emeryturę.

Na odpowiedź Hawajczyka nie trzeba było długo czekać. Max napisał na twitterze:

„Dzięki za szacunek, ale to tylko kwestia czasu (śmiech).”

Oczywiście Max nie miał tu na myśli tego, że jego przejście na emeryturę jest kwestią czasu, a chodziło mu o to, że niepokonany Topuria w końcy zaliczy pierwszą porażkę. Więcej na ten temat zdradziła podebrana z anime grafika zamieszczona przez „Błogosławionego”. Na obrazku widać postać sugerującą, że nie ma słabości na co druga odpowiada, że każdy ma słabości, a twoją słabością jest moja egzystencja. Wygląda zatem na to, że Holloway sugeruje, że w ewentualnym starciu rozprawiłby się z Topurią!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments