Max Holloway pas BMF walki

Max Holloway: „Ludzie hejtują pas BMF, ale wyglądałby pięknie w mojej kolekcji…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 15 czerwca 2023

Max Holloway był gościem Ariela Helwaniego w studiu MMA Hour. Hawajczyk podjął kilka ciekawych tematów w trakcie rozmowy. Holloway został między innymi zapytany o to czy myśli o startach w kategorii lekkiej.

Max Holloway ostatni pojedynek stoczył w kwietniu kiedy na gali UFC w Kansas zastopował świetną serię Arnolda Allena. Hawajczyk zaprezentował się w tym starciu jak za swoich najlepszych lat i udowodnił, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Pełne wyniki tego wydarzenia znajdziecie tutaj. UFC Kansas: Holloway vs. Allen – wyniki gali.

Max Holloway był gościem Ariela Helwaniego w studiu MMA Hour, gdzie w trakcie długiej rozmowy z Arielem Helwanim wypowiedział się na temat możliwych startów w kategorii lekkiej. Oto najciekawsze fragmenty wypowiedzi „Blesseda”:

„Najlepiej jest gdy przechodzisz do kategorii wyżej będąc mistrzem swojej dywizji. Zobaczymy jakie padną wyniki w walkach w kategorii lekkiej i jak potoczy się mój najbliższy pojedynek. Ludzie męczą mnie o to bym stoczył pojedynek z Justinem Gaethje, w sumie byłaby to fajna walka. W kategorii do 70 kilogramów jest wiele ekscytujących zestawień. Na przykład Charles Oliveira, oczywiście w przeszłości nigdy nie było mi dane zawalczyć z Khabibem. Nigdy nie mów, nigdy. Ludzie hejtują pas BMF, ale wyglądałby pięknie w mojej kolekcji.”

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments