UFC Matheus Nicolau

Matheus Nicolau przed UFC Kansas: „To smutne, eliminator do walki o pas na karcie wstępnej…”

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 13 kwietnia 2023

Matheus Nicolau na gali UFC w Kansas zmierzy się z Brandonem Royvalem. Pojedynek ten uznawany jest za eliminator do walki mistrzowskiej o pas kategorii muszej. Zaskakująco jednak zestawienie znalazło się w karcie wstępnej, nie łapiąc się do głównej części wydarzenia, która tym razem składa się z sześciu walk.

Legitymujący się serią sześciu kolejnych zwycięstw Matheus Nicolau (19-3-1) na gali UFC w Kansas zmierzy się z Brandonem Royvalem (14-6). Pojedynek ten uznawany jest za eliminator do walki o pas mistrzowski kategorii muszej, gdyż wszyscy zawodnicy notowani wyżej mieli już szansę na toczenie bojów mistrzowskich, a ponad to były mistrz Deiveson Figueiredo przeszedł do kategorii koguciej i wkrótce wypadnie z rankingu.

Podczas dnia medialnego przed galą UFC w Kansas nie mogło zatem zabraknąć pytania o to jak Nicolau ocenia fakt, że jego pojedynek nie załapał się do głównej karty walk. Oto co powiedział Matheus:

„To wielka walka, wielkie wyzwanie, a zarazem ogromna szansa dla mnie. Jestem gotowy. Nie wiem dlaczego nasz pojedynek znalazł się w karcie wstępnej. Jednak jest to smutne, nawet nie chodzi tu o mnie czy Royvala, a o całą kategorię muszą, rozumiecie? To jest wielka walka dla naszej dywizji, bardzo ekscytujące zestawienie, które powinno zobaczyć jak najwięcej ludzi, jak najwięcej fanów… niestety na koniec dnia niezależnie od tego czy się walczy w main evencie czy w walce otwarcia, trzeba dać z siebie wszystko i wykonać robotę.”

Gdzie oglądać i obstawiać UFC Kansas?

Galę UFC Kansas: Holloway vs. Allen w całości obejrzycie i obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Już na sam początek otrzymacie specjalny BONUS w postaci darmowych 20 zł. Transmisja z gali rozpocznie się w sobotę 15 kwietnia o 23:30. Start transmisji z głównej karty zaplanowano na 2:30 w niedzielę 16 kwietnia.

-> Oglądaj i obstawiaj UFC w Fortuna TV!

Klikając w powyższy link przechodzisz do rejestracji, która zajmuje dosłownie 30 sekund! Następnie możesz wykorzystać 20 zł, otrzymane za otwarcie konta na wytypowanie pierwszego kuponu.

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments