NEWSY

Mateusz Strzelczyk przeciwnikiem Jakuba Boczka na gali FEN 12: Feel the Force

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dwóch utalentowanych i już doświadczonych zawodników MMA zmierzy się ze sobą podczas gali FEN 12 Feel the Force we Wrocławiu. 20 maja w Hali Stulecia naprzeciw siebie staną: 28-letni Wrocławianin Jakub Boczek reprezentujący miejscowe kluby Fight Lab i Boi Team oraz pochodzący z Opatowa 25-letni Mateusz Strzelczyk, który reprezentuje WCA Fight Team z Warszawy.

Jakub Boczek to bardzo doświadczony zawodnik, który pierwszą walkę toczył już w 2008 roku ze znanym Borysem Mańkowskim. Karierę rozpoczął w Opolu pod okiem Damian Grabowskiego. W debiucie na FEN 9 pokonał Michała Golasińskiego. Na zawodowej arenie wygrał 6 walk, 4 razy schodził pokonany i raz zremisował swój pojedynek.

Mateusz Strzelczyk karierę w MMA rozpoczął w 2010 roku pod okiem byłego mistrza KSW Krzysztofa Kułaka. Walczył w wielu polskich i zagranicznych organizacjach jak KSW, Fighters Arena czy ACB. Noszący przydomek „Pająk” zawodnik obecnie trenuje pod okiem trenera Roberta Jocza. Na zawodowej arenie wygrał 7 walk, 5 razy schodził pokonany i raz zremisował.

Mamy nadzieję, że pojedynki jakie widzowie obejrzą w dniu 20 maja 2016 roku przejdą do historii polskich Sztuk Walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA. Na pewno zapisze się on w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 12 Feel The Force można już kupować w serwisie Eventim.pl (kliknij tutaj) oraz KupBilet.pl (kliknij tutaj). Bilety VIP i bilety grupowe można rezerwować pod nr tel. 601 877 229.

Comments are closed.