Mateusz Rebecki vs Loik Radzhabov UFC

Mateusz Rębecki wystąpi na gali UFC w Jacksonville! Rywalem „Łapa Jaguara”!

Bartosz Sobczak
0
Opublikowano: 24 kwietnia 2023

Mateusz Rębecki wystąpi na gali UFC w Jacksonville! Rywalem reprezentanta Berserkers Team będzie groźny zapaśnik noszący przydomek „Łapa Jaguara”! O kim mowa? Kiedy zobaczymy Rębeckiego w octagonie? Szczegóły znajdziecie poniżej.

Mateusz Rębecki stoczył do tej pory jeden pojedynek w organizacji UFC. Polak pokonał przez decyzję Nicka Fiore, który wskoczył do karty walk jako późne zastępstwo. Od debiutanckiego występu Rębeckiego minęły ponad trzy miesiące, nie dziwne zatem, że dziś poznaliśmy informację na temat kolejnej walki Polaka.

„Rebeasti” wejdzie do octagonu 24 czerwca na gali UFC w Jacksonville. Dana White, prezes najlepszej ligi MMA na świecie w rozmowie z dziennikarzami powiedział, że organizacja wróci do tego miasta by odwdzięczyć się burmistrzowi, który w trudnych czasach pandemii koronawirusa umożliwił UFC zorganizowanie dużych gal w Jacksonville.

Rywalem Mateusza Rębeckiego będzie niebezpieczny zapaśnik Loik Radzhabov (17-4-1). Noszący przydomek „Łapa Jaguara” 32-letni reprezentant Tadżykistanu trenuje w amerykańskim teamie Kill Cliff CF. Radzhabov zbierał doświadczenie na dużych galach walcząc ze zmiennym szczęściem na eventach PFL. Loik ma także na swoim koncie jeden występ w organizacji Eagle FC, której właścicielem jest Khabib Nurmagomedov.

Spoglądając w zawodowy rekord Loika Radzhabova szybko można dostrzec, że zawodnik ten nigdy nie został poddany, ani znokautowany. Mateusz Rębecki z kolei nigdy nie został poddany i nigdy nie przegrał przez decyzję. Statystyki obu zawodników sprawiają, że możemy nastawić się na fenomenalną ucztę.

Main eventem gali UFC wJacksonville będzie pojedynek Josha Emmetta z Ilią Topurią. Dedykowany artykuł na ten temat znajdziecie tutaj. Josh Emmett vs. Ilia Topuria – niesamowite zestawienie na gali UFC w Jacksonville!

Zostaw ocenę
0
0
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments